Yeni Sistem Dershanesi
Yeni Sistem Dershanesi Facebook Sayfası  Yeni Sistem Dershanesi Resim Galerisi  Yeni Sistem Dershanesi Twitter
Veliye Mektup

SAYIN VELİ,


Çocuğunuzun kendisine bir gelecek kurabilmesi için ona en çok yardımcı olacağınız dönem, üniversiteye hazırlık sürecidir.

Üniversiteye giriş sınavı elbette ölüm kalım savaşı değildir. Ancak meslek ve iş yaşamıyla ilgili çizgilerin belirgin hatlarla çizildiği bir dönemdir. Hayattaki başarı ve mutluluklarda bu dönemin rolü yadsınmayacak kadar büyüktür. Gençler, kendilerine güven ve saygıyı bu dönemde kazanırlar. Kişi kendi ayakları üzerinde durmayı ve mutluluğun başarmak anlamına geldiğini bu dönemde öğrenir. Aile, çevre, yaşam ve gelecekle ilgili sorumluluk bilinci bu dönemde oluşur.

Bir anne-baba olarak görevimiz, öğrenciye öğretim sürecinden kopmayacağı imkanları hazırlamaktır. Öğrenme sürecinden kopan öğrencinin ailesiyle, çevresiyle ve yaşamla olan bağları zayıflar. Bunun sonunda bazen tahmin bile edemeyeceğimiz olumsuz durum ve olaylarla karşılaşmamız olasıdır. Bu noktada hepimize düşen görev:Öğrencinin ve olayların önünde yürümek ve onları yönlendirmektir.

Üniversiteye hazırlık bir sistemdir ve kendi içinde bir bütünlüğü vardır: Ön hazırlık dönemi, kurs dönemi, dersler, ödevler, ek dersler, konu tamamlama dersleri, etütler, sınavlar, ölçme-değerlendirme, bire bir rehberlik ve motivasyon bu sistemin parçalarıdır. Sistemin bir parçasındaki aksama diğer bölümleri de etkiler ve verimi düşürür.

YENİ Sistem Dershanesi'nde amaç bireyin , sayısı sınırlı bir grup içinde en yüksek başarıyı elde etmesidir. Bu sistemde öğrencinin, kalabalık içinde kaybolma veya ilgi dışı kalma gibi bir tehlikesi yoktur. Ders çalışma programlarından tutun, motivasyon ve dinlenme aktivitelerine kadar bütün çalışmalar kişiye özgüdür. Gösterilen hedefler her öğrencinin ilgi, istek ve yeteneklerine uygundur.

"Sevgi ve ilgi" kavramlarının içleri doludur. Teknik anlamda ilginin biçimi bizim için çok önemlidir. İlgi, kişiye özgü olma niteliğini de koruyarak sisteme bağlanmış ve kurumsallaşmıştır.

"Kişiyi hayata hazırlama" kavramının içi boş değildir. Öğrenci, kendisini başarıya götürecek yol ve yöntemleri öğretim sistemimiz içinde yaşadıkça öğrenir. Yaşamın olumsuz sürprizleri karşısında da ne yapacağını bilir.

Hayaller, beklentiler ve gerçek arasında ayakları yere basan dengeler kurulur. Öğrenci, üniversite ve iş yaşamıyla ilgili gerçekleri yaşayan ağızlardan öğrenir.
YENİ Sistem Dershaneciliğin en deneyimli öğretmenlerinden oluşan bir öğretim kadrosuna sahiptir. ÖSS standartlarında dershanemizce üretilen testler, fasiküller ve soru bankaları nitelikli ve özgündür. 

YENİ Sistem her duruma ve kişiye özgü yaklaşım ve çözümdür.

YENİ Sistem 'de disiplinin anlamı "bire bir takip"tir.

YENİ Sistem bireysel dershaneciliğin öncüsüdür.

YENİ Sistem 'de eğitim ve öğretimde hiçbir detayı atlamayan, her ayrıntıyı ana kural gibi benimseyen bir yönetim anlayışı vardır. Yöneticiler, öğrencisi ve öğretmeniyle her gün yaşanan öğretim aktivitelerinin içinde aktif olarak bulunan ilkeli ve deneyimli eğitimcilerdir.

YENİ Sistem bire bir rehberlik anlayışı ve öğretim sistemiyle bir birikimin ve değişimin adıdır.

Bize düşen, birikimlerimizden beslenen öğretim sistemimizi paylaşıma açmaktır.

Eğitim ve öğretimi yaşamın vazgeçilmez bir koşulu olarak benimseyen her öğrenci ve ailenin ulaşabileceği bir noktada bulunuyoruz.

Eğitim, iş dünyası ve kariyer için gerekli, uygar bir yaşam için vazgeçilmez bir koşuldur.

Görüşmek dileğiyle.

Yeni Sistem Dershanesi - Kıbrıs Dershaneciliğinde Bir Başarı Efsanesi - Çok Boyutlu Bir Başarı
Yeni Sistem Dershanesi Facebook Grubu Yeni Sistem Dershanesi Facebook Grubu
Yeni Sistem Dershanesi Facebook Grubu Yeni Sistem Dershanesi Facebook Sayfası
 
 
YGS PUAN HESAPLAMA FORMU
YGS PUAN HESAPLAMA FORMU

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK MERKEZİ
 
Kıbrıs'ın altın çocuklarının dershanesi!
İyi bir eğitim, çok iyi bir gelecek...
  • Her öğrenciye 36000 dakika ders.
  • Takviye ihtiyacı için ücretsiz 25000 saat özel ders.
  • Her öğrenciye 20000 soru.
  • Her öğrenciye 4900 sayfa kitap.
  • Her öğrenciye 3000 dakika okul sınavlarına hazırlama dersi.
  • Soru kamplarında 3000 soru.
  • Her öğrenciye en az 1000 dakika grup ve bireysel rehberlik.
  • Her öğrenciye 800 yaprak test.
  • Her öğrenciye 48 deneme sınavı.
Bir yıl boyunca her Yeni Sistem'li bu dev rakamların üstesinden geliyor. Ya sen?
ORTAOKUL ETÜT MERKEZİ
Başarıya giden yolda doğru adreste Yeni Sistem'de buluşalım. Hiçbir eksiğiniz kalmasın!

Yıllardır ÖSS ve Ortaokul Sınav Kurslarındaki başarılı ve lider grafiğimizi YENİ SİSTEM DERSHANESİ ORTAOKUL ETÜT MERKEZİ'nde devam ettiriyoruz.

KKTC genelinde, gerçek sınavda yarışacağın rakiplerini tanıyıp bilmek sizin de hakkınız. Motivasyonunuzu güçlendirmek için, sadece tek bir okuldan toplam 25-30 öğrencinin olduğu bir dershane yerine, Erenköy'den Yeşilırmak'a kadar tüm okulların öğrencilerinin buluştuğu rekabetçi ortamı, Yeni Sistem'i tercih edenler, başarıya kilitleniyor.

Adres: Okullar Yolu Lefkoşa, Telefon: +90 (392) 22 78604 - 22 86255 - 22 91833 , E-mail: info@yenisistem.com, Web Sitesi: http://www.yenisistem.com

Yeni Sistem Dershanesi Facebook Sayfası  Yeni Sistem Dershanesi Resim Galerisi  Yeni Sistem Dershanesi Twitter